وکیل

وکیل کیفری در یزد [مشاوره حقوقی] ⚡️ بهترین متخصص

وکیل کیفری در یزد دارای تخصص در دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت، درگیری‌های مسلحانه، مواد مخدر، ربا، رابطه نامشروع، انتقال مال غیر، جعل و استفاده از سند مجعول، مشروبات الکلی، جرایم سایبری و رایانه ای و … می باشد.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی با وکیل کیفری یزد

پرسش:

برای ثبت شکایت از مامور انتظامی که برای بازرسی ماشینم من را در خیابان مورد ضرب و شتم قرار دادند و به من توهین و فحاشی کردند چطور میتونم شکایت کنم؟ به غیر از ۱۹۷ از چه طریقی میتونم شکایت کنم؟ شکایت از مامورین انتظامی به خاطر ضرب و شتم و توهین چطوریه؟


پاسخ مشاوران تلیکان:

می توانید با شکایت ایراد ضرب و جرح عمدی و توهین توسط مامورین انتظامی اقدام نمایید. برای اینکار شما ابتدا باید در سامانه ثنا ثبت نمام نمایید و بعد از آن به دفاتر خدمات قضایی مراجعه نموده و دادخواست خود را با عنوان ذکر شده مطرح نمایید تا در دادگاه صالح به ان رسیدگی شود. البته بعد از اینکه وقت رسیدگی مشخص شود شما نیاز دارید ادله خود را ارائه دهید و حتی بهتر است که در زمان طرح دادخواست اینکار را انجام دهید تا ضمیمه پرونده اولیه شما شود.

پرسش:

طبق قولنامه یک دستگاه اتوبوس از شخصی خریداری کردیم که به دلیل پرداخت نکردن چند قسط اخر فروشنده شکایت کرد و ما محکوم شدیم قرارداد فسخ و اتوبوس رو از ما گرفت بدون اینکه مبلغ پرداختی ما رو پس بده از اونجایی که اصل قولنامه دست ما نبوده متاسفانه ما الان بعد از رای قطعی متوجه شدیم که فروشنده در قولنامه دست برده و قسمتی که نوشته در صورت‌ عدم پرداخت اقساط معامله با رضایت طرفین فسخ میشود رضایت طرفین رو دستکاری کرده به رضایت فروشنده و بر همین اساس تونسته بر علیه ما رای بگیره الان ما میتونیم بر اساس جعل سند درخواست اعاده بدیم و پرونده به جریان بیفته؟ و این مورد شامل جعل سند عادی می شود؟


پاسخ مشاوران تلیکان:

اگر مشمول مرور زمان نشده باشد ابتدا شکایت کیفری جعل مطرح نمایید و در صورتی که جعلیت سند اثبات شد میتوانید اعاده دادرسی موفقی انجام دهید.

پرسش:

اگر شخصی که قتل انجام داده حکم اعدامش از طریق دادگاه اعلام شود چند وقت زمان میبرد تا او را اعدام کنند؟


پاسخ مشاوران تلیکان:

قانون در این خصوص مدتی مشخص نکرده و پس از آنکه رای نهایی صادر شد و محکوم کلیه موارد دادرسی راطی کرده و موجبات اعدام فراهم گردد انجام می‌شود ولی بطور مثال از مواردی که باعث تاخیر در انجام حکم می‌شود می‌توان به این مورد اشاره کرد که چنانچه محکوم به اعدام، قتل، رجم، صلب و یا قطع عضو به عنوان حد پس از لازم الاجرا شدن حکم و قبل از اجرای آن در خواست عفو نماید، به دستور دادگاه صادر کننده حکم اجرای آن تا اعلام نتیجه از سوی کمیسیون عفو و بخشودگی به تأخیر خواهد افتاد. کمیسیون مزبور موظف است به این تقاضا و رسیدگی و در اسرع وقت نتیجه را به دادگاه اعلام کند.

پرسش:

بنده گوشی موبایل از شخصی خریدم که از اون دستنوشته جهت هرگونه مشکل قانونی گرفتم که سرقتی از کار در آمد و بنده گوشی را تحویل صاحبش دادم و از شخص فروشنده شکایت مال غیر کردم و منع تعقیب صادر شد و گفته شده حقوقی باید انجام شود. پیگیری فروش گوشی سرقتی چطوری هست؟


پاسخ مشاوران تلیکان:

می توانید از طریق حقوقی اقدام به مطالبه ثمن پرداختی نمایید. برای اینکار به یکی از دفاتر خدمات قضایی مراجعه کرده و دادخواست مطالبه ثمن معامله را با ارائه مدارک موجود مثل تصویر برگه واریزی و … نمایید.

پرسش:

اگر کسی به شخصی که توان بدنی ندارد مانند زنان دستور بدهد که مثلا فلانی را مورد ضرب و جرح قرار بده و اینکه آن شخص آشنا باشد یا غریبه آیا مجازاتی میتوان در نظر گرفت؟


پاسخ مشاوران تلیکان:

در این موارد به شرایط خیلی ربط پیدا می کند که مثلا شخص انجام دهنده جرم تحت فشار جهت انجام آن بوده مثلا شاید شخص اکراه به انجام این عمل داشته باشد که در این صورت اکراه شونده (کسی که جرم را انجام داده) مجازات نمی شود ولی اکراه کننده مجازات دارد و شاید به عنوان معاونت در جرم مورد شکایت واقع شود.

بهترین وکیل کیفری در یزد

وکیل کیفری در یزد همچنین علاوه بر یزد می تواند در شهرستان های اطراف یزد نیز به عنوان وکیل در بهترین حالت به موکل خود کمک کند که این شهر ها شامل میبد، اردکان، مهریز، ابرکوه، تفت، اشکذر، خاتم هرات، مروست، زارچ و … می باشد. برای مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل کیفری از طریق لینک زیر در سایت تلیکان اقدام نمایید.

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا