وکیل

بهترین وکیل خانم در تهران برای [مشاوره حقوقی]

وکیل خانم در تهران که بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران متخصص در انواع دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده با موضوعات الزام به تمکین زوجه و اثبات نشوز، انحلال نکاح و عقد ازدواج، طلاق، استرداد جهیزیه، تقسیم ارث، تقسیم ترکه، فروش مال مشاع، لاهبرداری، ضرب و جرح عمدی، خیانت در امانت، تخریب و اتلاف اموال، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت، جرایم سیاسی، توهین، افتراء، سرقت، تفخیذ، زنا و … می‌باشد. بهترین راه برای دسترسی به وکیل استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین یا مشاوره حقوقی تلفنی است.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی با وکیل خانم تهران

پرسش:

پدر در زمان زنده بودنش زمینی را به فرزندش هدیه داده است و بینشان هیچ گونه دست نوشته‌ای نیست و حالا بعد از فوت پدر فرزند با بقیه ورثه چه قراردادی را در دفتر اسناد رسمی تنظیم نماید که بعدها به مشکل بر نخورد و هم بتواند بنام خودش سند بگیرد زمین سند دفترچه‌ای مشاعی دارد و کل زمین دو هکتار است که پانصد متر ان را پدر به فرزندش هدیه داده است و ورثه از این قضیه مطلع هستند. ثبت سند به عنوان هبه به فرزند چطوری هست؟


پاسخ مشاوره حقوقی:

می‌توانید مستقیما همان زمین را با امضای طرفین سند بنام خود بگیرید و یا اقرارنامه‌ای وراث تنظیم نمایند مبنی بر اینکه این زمین متعلق به ایشان است و دیگران یعنی در آن ندارند. پس باتوجه به اینکه مدرکی در دست ندارین اگر ورثه همکاری میکنند بهترین کار اینست که از همه آن‌ها وکالت بگیرین جهت انتقال زمین مورد بحث به خود می‌توانید گواهی امضا مبنی بر اینکه این زمین به شما هبه شده است نیز از ورثه در دفتر اسناد رسمی بگیرید. اگر هم همکاری نمیکنند راهی جز طرح دعوی مبنی بر اثبات عقد هبه ندارین که باید مدرک و شاهد داشته باشین البته با تحقق شرایط قانونی خاص عقد هبه.

پرسش:

میخواستم بدونم اگر هیچ یک از وراث راضی به فروش ملک نباشند ولی یکی از وراث از خواهر مطلقه ی خود به دلیل عدم رضایت به فروش ملک شکایت کنه آیا حکم تخلیه صادر میشه؟ مطلقه بودن یکی از وراث تاثیری در عدم صدور حکم تخلیه داره؟ در ضمن این ملک قولنامه ای هست. حکم تخلیه ملک ورثه ای برای خانم مطلقه هست؟


پاسخ وکیل ارث:

مطلقه بودن به این موضوع ارتباطی ندارد. سایر ورثه میتوانند سهم الارث خود را مطالبه کنند و اجرت المثل ایام تصرف را نیز دریافت کنند. پس مطلقه بودن یا نبودن هیچ یک ار وراث مانعی در برابر تقاضای تقسیم ترکه ندارد و هر یک از وراث می‌تواند درخواست تقسیم بدهد.

پرسش:

یکی از آشنایان قراره شلاق بشه از نوع حدی، و اینکه مسئول آن واحد خانم می‌باشد، با توجه به اینکه بنده به حضور ایشان رفتم و نحوه‌ی اجرای حکم را جویا شدم فرمودن حکم همانجا توسط سرباز اجرا میشه و بدون لباس و اینکه ایشان هم حضور داشته و شمارش می‌نمایند، آیا حضور یک آقا بدون لباس و شلاق شدنش جلوی خانم مشکل شرعی و قانونی نداره؟


پاسخ وکیل زن:

از طریق قاضی اجرای احکام قابل پیگیری است.

پرسش:

من خانمی هستم که به صورت محضری و قانونی حضانت دخترم رو از همسرم گرفتم و قید شده حضانت دائمی با مادر است. ایا با ازدواج مجدد چه صیغه چه عقد حضانت باطل میشود؟


پاسخ وکیل خانم:

بله با ازدواج حضانت از بین می‌رود لازم به توضیح است که حضانت قابل اسقاط نیست و به صورت نسبی است.

پرسش:

حدودا دو ماه پیش متوجه شدم مستاجرم که قرار بود تخلیه کند بعد از تخلیه یه سری از وسایل خانه (لامپ، دوش حمام، سیم آنتن) را بهمراه خود برده است، شکایتی کردم و کارت عابر بانکی که نزد او داشتم را غیر فعال و دوباره کارت گرفتم که به سبب همین ایشان که از اتباع افغانستانی بودند بهمراه در محل کارم بنده را مورد ضرب و جرح قرار دادند و به بنده توهین و فحاشی ناموسی کردند و بنده مجدد شکایت نمودم و بعد از مدتی حدود ۲ هفته‌ای مادر ایشان به همراه یکی از آشنایان ایشان در محل کارم حضور یافتند.

برای بنده ایجاد مزاحمت و فحاشی نمودن که بنده به عوامل ۱۱۰ تماس گرفتم که بعد از حضور عوامل گشت آنان ادعا نمودن که بنده ایشان مورد ضرب و جرح قرار داده‌ام و به آنان توهین و فحاشی نمودم، بنده صورت جلسه عوامل گشت ۱۱۰ را دریافت اما شکایت ننمودم زیرا شاهدی نداشتم اما آنان شکایت نموده‌اند و این از نظر بنده ایجاد پاپوش و تحت فشار قرار دادن اینجانب جهت رضایت در پرونده شکایت من از فرزندان آن خانم افغانستانی میباشد حال باید از لحاظ قانونی چه کنم؟


پاسخ وکیل کیفری:

در این پرونده با توجه به دلایل خود دفاع نمایید و اگر ادله‌ای برای شکایت دارید شما هم شکایت متقابل را انجام دهید و شما می‌توانید با شهادت شهود از خود دفاع همچنین در مورد توهین و ضرب و جرح عمدی شکایت کنید.

بهترین وکیل زن در تهران

وکیل تهران علاوه بر شهر تهران می‌تواند در دیگر شهرهای استان تهران مانند کرج، شهریار، اسلامشهر، ملارد، پاکدشت، ری، قدس، رباط کریم، ورامین، قرچک، پردیس، دماوند، فیروزکوه و… قبول وکالت دعاوی کیفری را نماید. بهترین راه برای دسترسی به بهترین وکیل با هزینه کمتر و در سریع‌ترین زمان ممکن، استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی تلفنی تلیکان برای وکالت تخصصی در پرونده های کیفری است.

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا