وکیل

وکیل کیفری تهران [مشاوره حقوقی] ⚡️ بهترین متخصص

وکیل کیفری تهران که بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران متخصص در دعاوی مربوط به کلاهبرداری، ضرب و جرح عمدی، خیانت در امانت، تخریب و اتلاف اموال، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت، جرایم سیاسی، توهین، افتراء، سرقت، تفخیذ، زنا، لواط، خلع ید، مزاحمت تلفنی، جرایم علیه اطفال، اختلاس، تجاوز به عنف، تبانی برای بردن مال غیر و … می‌باشد. بهترین راه برای دسترسی به وکیل استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین یا مشاوره حقوقی تلفنی است.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی با وکیل کیفری تهران

پرسش:

 من در درگیری ضربه به چشمم وارد شده است و متخصص چشم پزشکی معاینه انجام داده است و گفته است مشکلی وجود ندارد ولی من خودم در بینایی خودم مشکلی میبینم، الان که مدارک پزشکی وجود ندارد چگونه میتوانم از فردی به خاطر درگیری و آسیب به چشم شکایت کنم و کارم به نتیجه برسد؟


پاسخ:

در کلانتری تشکیل پرونده دهید و شکایت خود را مطرح نمایید و با مراجعه به پزشکی قانونی مشخص می‌شود که چشم شما آسیب دیده است یا خیر. اگر گزارش پزشکی قانونی آسیب دیدگی را تایید کند می‌تواند به جرم ضرب و جرح عمدی شکایت کرده و دیه بگیرید.

پرسش:

میخواستم بپرسم حکم جلب سیار را با چه شرایطی میتوانم برای محدوده‌ی بزرگتری از حوزه‌ی قضایی و برای کل یک استان را بگیرم؟


پاسخ:

محدوده مکانی دستور جلب محدود به حوزه قضایی مرجع صادرکننده می‌باشد و امکان توسعه آن نمی‌باشد، اما اگر طرف مقابل در شهری دیگر یافت گردد می‌توانید تقاضای نیابت قضایی جهت اجرای دستور جلب نمایید.

پرسش:

مجموعا ۸ درجه جرم تعزیری وجود دارد درجه تعزیری جرم شهادت کذب چند است؟


پاسخ وکیل کیفری:

مطابق ماده ۶۵۰ و ماده ۱۸ قانون مجازات اسلامی جرم تعزیزی درجه ۶ می‌باشد. که می‌شود بیش از ۶ ماه تا ۲ سال حبس یا از ۳۱ تا ۹۹ ضربه و یا بیش از ۶۰میلیون تا ۲۴۰میلیون ریال و نیز شامل بیش از ۶ ماه تا ۵ سال محرومیت از حقوق اجتماعی می‌باشد.

پرسش:

چند ماه پیش با وام خرید لوازم خانگی را از یک سایت دریافت کردم و از همان سایت به همان مبلغ وام خرید کردم. الان سایت مدعی شده که باید ۲۳ درصد سود به اضافه جریمه دیرکرد را پرداخت کنم با اینکه هیچ سفته یا مدرکی ارائه ندادم. آیا میتوانم بخاطر درخواست نزول از سایت شکایت کنم؟


پاسخ مشاوره حقوقی:

ابتدا بهتر است قراردادی (به صورت الکترونیکی) که با ان شرکت انعقاد کردین، مطالعه شود. اما ادعای سایت باید در مرحله شکایت انجام شود و سپس شما دفاعیات خود را بصورت شفاهی یا لایحه در دادگاه بیان نمایید.

پرسش:

من پیاده بودم ماشین زد بهم زانوم خورد شده و نازک نی پام شکسته میخوام بدونم دیه من چقدر است و پیشانیم هم چهار تا بخیه خورده از پزشک قانونی هم که نامه گرفتم و بردم تهران ولی نذاشتن نامه رو ببینم که چی نوشته شده لطفا راهنمایی کنید من چکار کنم تا الان ۹ماه از تصادف گذشته و پزشک قانونی میگفت هرچه بیشتر وقت بگذرد به نفع شماست و به دیه افزوده میشود ولی هیچ کدام از پرسنل پزشکی قانونی و شورای حل اختلاف بهم نگفتن که دیه تصادف من چقدر است؟


پاسخ مشاوره حقوقی:

برای محاسبه دیه باید نظر پزشکی قانونی مبنی بر درصد دیه و ارش و از کار افتادگی احتمالی بیان شود تا امکان محاسبه وجود داشته باشد. درخواست مطالعه و کپی برداری از اوراق پرونده راانجام دهید و یک کپی از نامه پزشکی قانونی بگیرید و میزان را از اجرای احکام دادگاه بپرسید.

پرسش:

من موتورم تمام مدارک کامل دارم و پلاک ملی هستم؛ فقط گواهینامه ندارم. پلیس تو طرح موتور گیری حق این داره موتور من بگیره و ببره پارکینگ؟


پاسخ:

چون گواهینامه رانندگی با موتور ندارید، موتور توقیف خواهد شد، علاوه بر این که مشمول جریمه هم خواهید شد.

بهترین وکیل کیفری در تهران

وکیل تهران علاوه بر شهر تهران می‌تواند در دیگر شهرهای استان تهران مانند کرج، شهریار، اسلامشهر، ملارد، پاکدشت، ری، قدس، رباط کریم، ورامین، قرچک، پردیس، دماوند، فیروزکوه و… قبول وکالت دعاوی کیفری را نماید. بهترین راه برای دسترسی به بهترین وکیل با هزینه کمتر و در سریع‌ترین زمان ممکن، استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی تلفنی تلیکان برای وکالت تخصصی در پرونده های کیفری است.

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا