وکیل

وکیل کیفری در شیراز [مشاوره حقوقی] ⚡️ بهترین متخصص

وکیل کیفری در شیراز که بهترین وکیل پایه یک دادگستری شیراز متخصص در دعاوی مربوط به پولشویی، قاچاق کالا و ارز، مطالبه دیه، چک بلامحل، جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی، کلاهبرداری، ضرب و جرح عمدی، خیانت در امانت، تخریب و اتلاف اموال، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت، جرایم سیاسی، توهین، استفاده از سند مجعول، افتراء، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، سرقت، تفخیذ، زنا، لواط، خلع ید، اختلافات پیمانکاری، مزاحمت تلفنی، جرایم علیه اطفال، اختلاس، تجاوز به عنف، تبانی برای بردن مال غیر و … می‌باشد. بهترین راه برای دسترسی به وکیل استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین یا مشاوره حقوقی تلفنی است.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی با وکیل کیفری شیراز

بهترین وکیل شیراز می‌تواند در انواع دعاوی و موضوعات کیفری، خانواده و حقوقی فعالیت کند اما برخی از وکلا بنابر تجربه و علم و تخصصی که دارند فقط در بعضی از موضوعات بصورت تخصصی و حرفه‌ای فعالیت دارند که در جامعه آن را به نام‌های وکیل کیفری، وکیل خانواده، وکیل طلاق، وکیل حقوقی، وکیل ارث، وکیل ملکی، وکیل شهرداری، وکیل چک، وکیل سفته، وکیل حضانت و… می‌شناسند.

کلاهبرداری صرافی ارز دیجیتال ایرانی

پرسش: بنده در صرافی آنلاین کار می‌کردم، بعد از چند روز کار متوجه شدم که از حساب‌های مردم پول برداشت میکردن و به حساب من واریز میکردن و من بدون اطلاع که این پول‌ها دزدی هست، در صرافی رمز ارز خرید میکردم. بعد از متوجه شدن این موضوع، سریع به پلیس فتا مراجعه کردم؛ الان من مجرم محسوب میشوم و زیان و ضررهای ایجاد شده رو من باید بدم؟


پاسخ: اگر مشخص گردد بدون علم و اطلاع شما بوده خیر مشکلی پیش نخواهد آمد.

 

مسئولیت کیفری بیماران روانی

پرسش: بنده پدری دارم که دچار بیماری اعصاب (افسردگی شدید) می‌باشد و سابقه بستری را نیز دارد و قرص مصرف می‌کند. ایشان مرتب مادرم را کتک میزند و اگر من نباشم و جداشونم نکنم حتی احتمال دارد مادرم را بکشد و من از این بابت خیلی نگرانم. جدیدا نیز مادرم را تهدید به اسیدپاشی کرده و همچنین ما را تهدید میکند که خانه را به آتش میکشم و نه تنها جان ما در خطر است بلکه اگر اقدام به آتش سوزی کند احتمال دارد جان بقیه اعضای آپارتمان هم به خطر بیفتد.

ایشان مرتبا وسایل خانه را میشکند و ما را مورد توهین، تحقیر، تهدید، تنبیه و… قرار میدهد و نمیگذارد ما در اموراتش دخالت کنیم و این مسائل را به دکترش بگیم. ما به دنبال درمان ایشان هستیم ولی ایشان به ما اجازه ورود نمیدهد در این زمینه و حتی از لحاظ قانونی نیز نمی‌توانیم اقدامی کنیم و علیه ایشان شکایت کنیم یا به پلیس خبر بدهیم، به خاطر اینکه اگه ایشان متوجه شود اقدامی بر علیه‌ش صورت گرفته بلاهای بدتری بر سر ما میاورد و ما را تهدید کرده اگه پلیس را خبر کردید، بعدها بلاهای بدتری بر سر شما میاورم و به همین خاطر میترسیم از لحاظ قانونی پیگیر شویم.

اگر ارگانی رو سراغ دارید که میتواند به بیماران اعصاب کمک کند و آن‌ها را تا زمانی که به طور کامل درمان نشده‌اند نگهداری کند من را راهنمایی کنید؟


پاسخ: می‌توانید با کمک از اورژانس ۱۲۳ پدر را جهت بستری به یکی از بیمارستان‌های اعصاب و روان دولتی آنهم بیمارانی که با این شدت و حدت بحرانی به سر می‌برند و نیازمند مراقبت‌های ویژه هستند جهت بستری منتقل کنید.

 

شکایت از دندانپزشک

پرسش: دادخواست در مورد خسارت دندان هام که دندانپزشک بهش خسارت زده ارسال کردم، امروز یه ابلاغیه اومده که متنشو الان ارسال میکنم. لطفا راهنماییم کنید که مفهومش چیه؟ من خودم خواهان هستم طرفی هم که بهم خسارت زده خوانده هست. متن ابلاغ:

در خصوص دعوی شما به طرفیت…، مبنی بر مطالبه خسارت و مطالبه خسارت دادرسی و تامین خواسته در وقت مقرر فوق جهت رسیدگی دراین شعبه حاضر شوید. عدم حضور در جلسه رسیدگی جهت اخذ توضیح پیرامون وقوع خسارت توسط خوانده (انجام فعل زیانبار توسط خوانده الزامی است) وفق مقررات موجب ابطال دادخواست می‌گردد. اصل مدارک و ادله مالکیت و مستندات خود را در جلسه رسیدگی به همراه داشته باشید.


پاسخ مشاوره حقوقی: از شما دلایل و مدرک خواستند که ثابت کند پیش دکتر رفتید و ایشان خسارت وارد کردند، شاهد و رسید مبلغی که واریز کردید و ارجاع به کارشناس را اعلام کنید.

 

شکایت سرقت خودرو

پرسش: کیف بنده حاوی موبایل، مقداری پول، کارت ملی و… بود و در ماشین گذاشته بودم و به سرقت رفت. همانجا با ۱۱۰ تماس گرفتم و صورتجلسه کردند و در سامانه ۲۴ ثبت نام کردم. پس از چند روز ردیابی مثبت انجام شد. آیا با کمک وکیل میتوانم سایر موارد مسروقه به غیر از موبایل را اثبات کنم؟ هزینه دادرسی و وکالت به عهده سارق هست؟


پاسخ: اقلامی که سرقت شده اند، می‌بایست در گزارش اولیه مامور کلانتری ذکر شده باشد. هزینه دادرسی در پرونده‌های کیفری و حق الوکاله وکیل نیز از طرف شکایت قابل مطالبه است.

 

اتهام ضرب و جرح عمدی و توهین

پرسش: در پرونده کیفری متهم به اتهام ضرب و جرح عمدی و توهین به شعبه احضار شد. در جلسه رسیدگی متهم دلایل رو اعلام کرد و گفت که چون شاکی به دخترم حمله کرده من برای دفاع از دخترم هولش دادم و شاید دستم به سر و صورتش هم خورده باشه. اینم بگم که شاکی خانم هست و برادر زاده متهم. در خصوص توهین، متهم گفت که من توهین نکردم، البته در جلسه چون شاکی بد صحبت میکرد متهم هم یکم بد صحبت کرد که قاضی در رای اعلام کرده چون متهم در جلسه رسیدگی وسط حرف شاکی می پریده پس در صحنه درگیری هم حتما توهین کرده.

منظور قاضی این بود در رای. حالا بخاطر ضرب و جرح به ۱ درصد دیه کامل محکوم شده و در خصوص اتهام توهین هم به پرداخت 30 میلیون تومان در حق دولت محکوم شده. حالا این متهم بنده خدا تحت پوشش بهزیستی هست و کارت اعصاب و روان شدید داره، میخوام بهش کمک کنم. نظر شما چیه؟ آیا اعتراض بزنه یا درخواست تخفیف کنه یا از بهزیستی نامه بگیره چون وضعیت مالی به شدت ضعیفی داره و با پول یارانه زندگی میگذرونه؟


پاسخ مشاوره حقوقی: اعتراض بزنید و ضمن دفاع جهت تبرئه، در پایان تقاضای تعلیق نمایید.

 

مرور زمان جرم توهین و افترا

پرسش: بعد از یکسال از تاریخ وقوع جرم توهین اگر شکایتی صورت نگیرد این جرم مشمول مرور زمان تعقیب می باشد. اگر شخصی در تاریخ ۱۴۰۲ از طریق پیام کوتاه (اس‌ام اس) به شخصی تهمت و افترا بزند، بعد از چه مدت زمانی از تاریخ وقوع جرم مشمول مرور زمان تعقیب خواهد بود؟


پاسخ وکیل کیفری: مرور زمان جرم توهین یکسال است. شروع مرور زمان جرم افترا طبعا از تاریخ قطعیت عجز از اثبات اسناد و ثبوت کذب شکایت شاکی است نه صرف اعلام شکایت و اسناد بزه است.

 

بهترین وکیل کیفری در شیراز

وکیل شیراز علاوه بر خود شهر شیراز می‌تواند در دیگر شهر‌های استان فارس مانند مرودشت، جهرم، فسا، کازرون، صدرا، لار، آباده و… قبول وکالت کیفری نماید. بهترین راه برای دسترسی به وکیل که هم هزینه کمتری دارد و هم سریع و فوری خواهد بود استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی تلفنی است که در مجموعه تلیکان این امکان وجود دارد.

لیست وکلای شیراز
نام وکیل تخصص وکیل آدرس وکیل
وکیل نامداری وکیل کیفری شیراز – بلوار کریمخان زند
وکیل مصلایی وکیل خانواده شیراز – بلوار هجرت
وکیل بهاری وکیل ملکی شیراز – بلوار لطفعلی خان زند
وکیل عاشوری وکیل طلاق شیراز – بلوار قدس

 

[ وکیل شیراز: وکیل طلاق در شیراز ]

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا