وکیل

وکیل خانواده در شهرکرد [مشاوره حقوقی] ⚡️ بهترین متخصص

وکیل خانواده در شهرکرد که بهترین وکیل پایه یک دادگستری شهرکرد متخصص در دعاوی خانواده با موضوعات انحلال نکاح و عقد ازدواج، طلاق به درخواست مرد، طلاق به درخواست زوجه، طلاق توافقی، مطالبه و استرداد جهیزیه، نامزدی و خسارت ناشی از برهم زدن آن، اثبات واقعه نکاح، اجرت المثل ایام زوجیت، فسخ نکاح و ازدواج، بطلان عقد نکاح، مطالبه و اجرای مهریه، شروط ضمن عقد نکاح و ازدواج، اجازه ازدواج مجدد برای مرد، حضانت و ملاقات فرزندان مشترک، سلب و لغو حضانت، نفقه، مطالبه نفقه اقارب و نزدیکان، الزام به تمکین زوجه و اثبات نشوز و …. می‌باشد. بهترین راه برای دسترسی به وکیل استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین یا مشاوره حقوقی تلفنی است.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی با وکیل خانواده شهرکرد

پرسش:

امروز طبق گزارش اصلاحی شورای حل اختلاف و رای دادگاه شعبه سوم بایست یک سکه جهت مهریه پرداخت کنم فیش حقوقی‌ام توقیف است و ۳۰ میلیون در حساب حقوقی‌ام هست من باید چکار کنم خودشان برداشت میکنن یا من باید سکه را بدهم من یک ریال هم ندارم. رویه به شکل است چه کسی حقوقم را باید آزاد کند؟ خودم باید درخواست کنم یا خودشان اقدام میکنند؟


پاسخ وکیل خانواده:

زمانی که اجراییه صادر می‌شود، به شما ده روز مهلت داده می‌شود خودتان حکم را اجرا کنید، اگر شخصا حکم را اجرا نکنید، از حساب شما توقیف خواهد شد. و همچنین حق توقیف کلیه حقوق شمارا ندارند و فقط یک چهارم یا یک سوم و فیش حقوقی از اداره کارخود به اجرای احکام ببرید و ازخود واحد اجرای احکام تقاضای رفع توقیف نمایید.

پرسش:

من محکوم به پرداخت نفقه زنم شدم مبلغ ۲۸میلیون الان اعسار زدم اگه اعسارم قبول بشه باید تاخیر تادیه را هم پرداخت کنم؟ من ۳سال انداخت زندان بابت مهریه و نفقه برای همین این هر ده ماهش را توی یه شعبه به اجرا میزارد من به قاضی گفتم که از زندان که آزاد شدم دارم نفقه میدم بهش الان این تاخیر تادیه خیلی گرون تمام میشد برام راهی هست که پرداخت نکنم؟


پاسخ وکیل مهریه:

از روزی که اعسار شما قبول گردد دیگر نمی‌توانند خسارت تاخیر تادیه دریافت نمایند.

پرسش:

همسر من مدتی است که ترک منزل کرده و به خانه پدرش رفته و الان از برج 6 مهریه‌اش را مطالبه کرده من باید چه موقع تقاضای اعسار بدهم؟ زمان درخواست اعسار کی هست؟


پاسخ مشاوره حقوقی:

اصولا بعد از صدور حکم و درخواست صدور اجرائیه، تقاضای اعسار مطرح می شود. پس زمانیکه رای قطعی صادر شد ایشان تقاضای اجرای رای میدهد و اجراییه صادر می شود و از روزیکه اجراییه به شما ابلاغ شود تا 30 روز مهلت طرح دادخواست اعسار از محکوم‌ٌبه را دارید.

پرسش:

خانمم بعد از ۶ ماه که از خونه رفته دادخواست طلاق بعد از ۶ ماه که از خونه رفته فقط یه جلسه نیم ساعتی مشاوره بنده رفتم پرونده دادگاه تعیین شعبه اول تو سیستم زده بود وقت نظارت بعد از ۲۰ روز الان زده قرار اعدادی صادر شد و پرونده جهت داوری ارجاع شده هنوز یه جلسه هم منو دادگاه نخواسته. معنی قرار اعدادی چیه؟


پاسخ وکیل طلاق:

چون پرونده طلاق نیاز به بررسی بیشتر و ارجاع به داوری و اخذ نظر داوری است و قاضی نمی‌تواند بدون انجام مراحل تصمیم گیری نماید این قرار را صادر تا در خصوص تمامی جوانب طلاق تحقیق و تشریفات قانونی انجام گردد.

پرسش:

بنده به پرداخت مهریه محکوم شدم و دادخواست اعسار دادم که وقت رسیدگی چند روز دیگه است. بنده خودرو پراید خودرو ۳ ماه قبل از مطالبه مهریه به نام مادرم منتقل کردم، اگر زوجه در جلسه اعسار مدعی انتقال خودرو شود. این موضوع در جلسه اعسار رسیدگی میشود یا باید جداگانه دادخواست ابطال معامله صوری دهد؟ آیا در اعسار تاثیر گزار است؟ نحوه دفاع در جلسه اعسار به چه صورته؟


پاسخ مشاوره حقوقی:

نقل و انتقال خودرو می‌تواند در تقسیط مهریه موثر باشد و اثبات صوری بودن معامله به عهده ایشان است که باید ضمن دادخواستی جدا مطرح گردد. پس معامله شما صحیح است و مدعی صوری بودن می‌بایست دادخواست ابطال معامله صوری دهد.

بهترین وکیل خانواده در شهرکرد

وکیل شهرکرد علاوه بر این شهر می‌تواند در دیگر شهرهای استان چهارمحال و بختیاری مانند لردگان، بروجن، فارسان، کوهرنگ، کیار، خانمیرزا، فرخشهر و … قبول وکالت دعاوی خانواده را نماید. بهترین راه برای دسترسی به بهترین وکیل با هزینه کمتر و در سریع‌ترین زمان ممکن، استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی تلفنی تلیکان برای وکالت تخصصی در پرونده های خانواده است.

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا