وکیل

وکیل ملکی در اصفهان [مشاوره حقوقی] ⚡️ بهترین متخصص

وکیل ملکی در اصفهان که بهترین وکیل پایه یک دادگستری است در انواع دعاوی ملکی شامل تعهد رهنی و اسناد ضمانت، تحویل ملک، الزام به تنظیم سند رسمی ملکی، مستلزم بودن بر اخذ فرم مجزای مونتاژ، فسخ قرارداد، مطالبه غرامت، قراردادها، تخلیه اماکن تجاری و … دارای تخصص است که امکان مشاوره حقوقی آنلاین یا مشاوره حقوقی تلفنی با وی وجود دارد.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی با وکیل ملکی اصفهان

در ادامه به مشاوره های حقوقی با وکیل اصفهان با موضوع ملک و املاک خواهیم پرداخت.

قطع تلفن توسط هیئت مدیره

پرسش: آیا هیئت مدیره پاساژ می‌توانند در اساسنامه‌بندی اضافه کنند که در صورت دیرکرد واریز شارژ واحد درگاه پرداخت اینجانب از طریق قطع خط تلفن قطع شود آیا قانونیست؟


پاسخ مشاوران تلیکان: خیر. قطع تلفن در قانون پیش بینی نشده و امکان درج در اساسنامه نیز غیر قانونی است.

اجرای حکم بدوی خلع ید

پرسش: من به عنوان محکوم له، بعد از گرفتن حکم بدوی خلع ید میتوانم محکوم علیه را از زمین خود بیرون کنم یا باید منتظر تایید حکم در دادگاه تجدید نظر باشم؟


پاسخ مشاوران تلیکان: اجرای هر حکمی نیازمند قطعیت آن است. بدون قطعیت دادنامه امکان اجرا وجود ندارد.

جریمه بابت تاخیر در زمان سند

پرسش: بنده حدودا بیش از دوسال پیش ملکی تجاری خریداری نمودم و قرار شد فروشنده دو ماهه سند را انتقال دهد (قرارداد ذکر شددر صورت‌ عدم اجرای تعهد در زمان مقرر فروشند برابر با کارشناسی خسارت تاخیر پرداخت نماید) الان از زمان مذکور دو سال گذشته و انتقال سند انجام داده است. ارزش زمان معامله ملک حدودا 600 میلیون بوده. خسارت دیرکرد بابت تاخیر در انتقال سند ملک تجاری به چه صورت محاسبه میشود؟


پاسخ مشاوران تلیکان: با توجه به توافق تعیین میزان خسارت بر عهده کارشناس است و میزان آن قابل پیش بینی نمی‌باشد و کارشناس معمولا عواملی را برای تعیین میزان آن در نظر می‌گیرد.

دادگاه صالح دعوا ملکی

پرسش: پدر همسرم سال 65 در تصادفی فوت کردن و سال ۶۹ قطعه زمینی با اجازه دادستان که الان دادستان نیز فوت کرده برای همسرم خریداری شده بود و برادر همسرم به به شخص دیگری فروخته و او نیز به شخصی که الان زمین در تصاحب ایشان است آیا تصاحب کننده و برادر همسرم و نفر دوم و تنها شاهد زمین که (فروشنده) است که به قیمومیت مادر (صغیر) و با اجازه دادستان سال ۶۹ در شهرستان خریداری شده را به تهران احضار یا شکایت کرد. در سال 99 شکایت کردیم اما چهار ماه پیش کپی از کل پرونده گرفتیم اما منضمات پرونده که شامل نقشه هوایی و دو قولنامه‌ای که سال 99 بود الان نیست شده و کارشناس رسمی دادگستری هم با اونهاست و پرونده قیمومیت مادر همسرم که در سال 65 بوده نیست شده است.

فقط دفترچه‌ای که پول دیه واریز و برداشت شده وجود دارد و قولنامه دستی که فروشنده به همسرم فروخته است. کلا همه تو اون شهرستان با هم هستند. آیا در تهران میشود شکایت کرد در صورتی که زمین مورد مناقشه در شهرستان هست. مطرح شدن شکایت در جایی غیر از محل وقوع ملک به چه صورت هست؟


پاسخ مشاوران تلیکان: در دعاوی حقوقی مربوط به مال غیر منقول، دادگاه محل وقوع ملک صلاحیت دارد. در دعاوی کیفری، دادگاه محل وقوع جرم صالح به رسیدگی است.

دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی

پرسش: بنده یه گاراژ قولنامه‌ای ۱۲۰ متری خریده ام. در ملارد همه ملک‌های اطراف خلاف ساخته اند. مالک قبلی ۴۰ متر مغازه در انتهای ملک جواز گرفته است خلافش رو هم داده است. چطور میتوانم سند بگیرم و چطور میتوانم مغازه رو در جلوی ملک در بیاورم و یک راهرو بزنم و پشت رو کارگاه کنم که خلاف نباشد؟ و هزینه جواز و سند تقریبا چقدر میشود؟


پاسخ مشاوران تلیکان: در صورت دارا بودن سابقه ثبتی ضمن دادخواست تقاضای الزام به تنظیم سند رسمی را به طرفیت شخصی که سند بنام ایشان ثبت شده وایادی بعد در صورتی که شما مستقیما از فروشنده دارای سند رسمی خریداری نکرده‌اید مطرح و اگر چنانچه دارای سابقه ثبتی نباشد از طریق اداره ثبت محل اقدام فرمایید و در کل ابتدا به شهرداری و سپس به اداره ثبت مراجعه نمایید تا شدن اینکار برایتان محرز گردد.

[display-posts post_type=”questions” order=”DESC” tag=”ملکی”]

بهترین وکیل ملکی در اصفهان

وکیل اصفهان می‌تواند در کلیه شهر‌های اصفهان شامل کاشان، خمینی شهر، نجف آباد، شاهین شهر، داران، تیران، مبارکه، فولادشهر، چادگان و… قبول وکالت دعاوی ملکی نماید. برای استفاده از مشاوره حقوقی تلیکان از لینک های موجود در همین صفحه اقدام نمایید.

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا