وکیل

وکیل طلاق در مشهد [مشاوره حقوقی] ⚡️ بهترین متخصص

چگونه وکیل خوب در مشهد برای طلاق پیدا کنیم؟ طلاق یک فرایند قانونی پیچیده است که نیاز به راهنمایی حرفه‌ای از سوی وکیل دارد. در این نوشته توسط گروه مشاوره حقوقی تلیکان، به بررسی راهنمایی‌ها و نکاتی برای پیدا کردن یک وکیل خوب و ماهر در زمینه طلاق در شهر مشهد می‌پردازیم. همچنین، شما می‌توانید ازشماره وکیل طلاق مشهد نیز استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره حقوقی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاوره حقوقی

عنواین مرتبط با دعاوی طلاق در رویه دادگاه‌ها:

 1. انواع طلاق در فقه و قانون ایران
 2. فرق طلاق با فسخ نکاح
 3. طلاق رجعی + هزینه طلاق رجعی
 4. فرق طلاق عدی و رجعی
 5. طلاق بائن + انواع طلاق بائن
 6. فرق طلاق رجعی و بائن
 7. طلاق مبارات | کراهت زوجین از یکدیگر
 8. طلاق توافقی | مراحل و مدارک
 9. طلاق از طرف مرد | مراحل و مدارک
 10. طلاق از طرف زن | مراحل و مدارک
 11. صلاحیت دادگاه خانواده (محلی و ذاتی)
 12. طلاق عسر و حرج چیست؟
 13. دلایل محکمه پسند برای طلاق از طرف زن (مصادیق عسر و حرج زوجه)
 14. تاثیر بذل مهریه بر اثبات عسر و حرج زوجه (رای دادگاه)
 15. طلاق به دلیل کراهت زوجه | تنفر از شوهر
 16. طلاق خلع؛ طلاقی با بذل مهریه و رضایت شوهر
 17. فرق طلاق خلع و مبارات
 18. طلاق خلع بدون رضایت شوهر امکان دارد؟
 19. آیا زن میتواند با بخشش مهریه طلاق بگیرد؟
 20. طلاق به علت عدم تعادل روانی (اثبات بیماری روانی)
 21. فسخ نکاح به دلیل بیماری روانی زوجه (رای دادگاه)
 22. طلاق به دلیل عدم پرداخت نفقه + نمونه دادخواست
 23. درخواست طلاق به دلیل عدم پرداخت نفقه (رای دادگاه)
 24. درخواست طلاق زوجه به دلیل پرخاشگری زوج (رای دادگاه)
 25. طلاق بخاطر بد دهنی مرد [سوء رفتار زوج ناشی از فحاشی] (رای دادگاه)
 26. طلاق به دلیل بچه دار نشدن زن | نازایی زوج و زوجه
 27. درخواست فسخ نکاح به دلیل نازایی زوجه (رای دادگاه)
 28. درخواست طلاق زوجه به علت ناباروری زوج (رای دادگاه)
 29. خواندن صیغه طلاق بدون حضور مرد یا زن ⚡️ عدم حضور در دفترخانه زوج یا زوجه
 30. لغو درخواست طلاق ⚡️ پس گرفتن درخواست طلاق
 31. تجویز ازدواج مجدد در صورت عدم ایفای وظایف زناشویی از سوی زوجه (رای وحدت رویه 716)
 32. قابلیت فرجام خواهی کلیه دعاوی مربوط به طلاق (رای وحدت رویه 666)
 33. امکان رجوع زوج از اعطاء وکالت در طلاق به زوجه (رای دادگاه)
 34. امکان رجوع در طلاق خلع در صورت رجوع از بذل (رای دادگاه)
 35. تکلیف دادگاه در تقاضای طلاق به علت اعتیاد زوج (رای دادگاه)
 36. توکیل وکالت در طلاق اعطایی به زوجه (رای دادگاه)
 37. داوری در طلاق (رای دادگاه)
 38. درخواست فسخ نکاح به دلیل ازدواج سابق زوجه (رای دادگاه)
 39. فسخ نکاح به دلیل عدم اعلام ازدواج سابق زوجه (رای دادگاه)
 40. درخواست طلاق به دلیل ازدواج مجدد زوج (رای دادگاه)
 41. درخواست طلاق به دلیل غیبت زوج (رای دادگاه)

مشاوره حقوقی رایگان

جهت مشاوره حقوقی بهتر، سوال خود را بصورت کامل بنویسید!
زمانی که سوال پاسخ داده شود، برای شما پیامک خواهد آمد.

پرسش: آیا قبل از فرجام‌خواهی نسبت به حکم دادگاه تجدیدنظر در خصوص دادنامه صادره طلاق خلع با بذل امور مالی و قبول آن توسط حاکم ولی ممتنع در حالی که به امور مالی رسیدگی شده در اجرت‌المثل و نفقه بی‌حق شناخته شدن و حکم مختومه شده و مهریه نیز با توجه به توقیف خودرو و پرداخت بخشی از مهریه در حال پرداخت است و حجت دانستن نامه پزشکی قانونی بر گواهی شهود که یک‌بار جرح شده‌اند و بار دیگر باز بدون تشریفات آئین شهادت شهود و عدم امضای بنده و عدم ترتیب اثر به اعتراض آئین تشریفات شهادت برای جرح و عدم لحاظ شهود تعرفه بنده که معارض و بر خلاف شهود خواهان واقعی و کذب نبودند از جمله پسرم و عدم لحاظ ادله اثباتی‌ عدم عسر و حرج و کراهت با حکم نشوز و رفتن به دفتر اسناد برای صلح پس از دادگاه و … می توان لایحه تقصیر و عدم رعایت آئین دادرسی و تخلف را به قاضی برای اصلاح رای گوشزد کرد یا فرجام خواهی و دادسرای انتظامی قضات تنها چاره راه هست؟

با استناد به قرینه صدور حکم طلاق زن ناشزه با اسناد و شهود و ادله مثبته ارائه شده بنده مبنی بر کذب خواسته زوجه، وجاهت عقلانی و قانونی و شرعی ندارد که موجب اطاله دادرسی و خسارت معنوی شدید به بنده و کودکانمان را رقم می‌زند. نحوه اعتراض به غیرمستدل و مستند نبودن حکم طلاق چگونه است؟


پاسخ مشاوره حقوقی: می‌توانید نسبت به رای فرجامخواهی نمایید و در صورت وقوع تخلف از قاضی در دادسرای انتظامی قضات شکایت نمایید.

پرسشمن فرودین محکوم شدم به 20میلیون نفقه و اعتراض زدم اواخر اردبیهشت رای قطعی شدم ملزم به محکوم شدم و نتونستم بدم مرداد ماه افتادم زندان و تاریخ آبان این مبلغ پرداخت شد خواستم بدونم مشکل پیش نمیاد برای من برای دادخواست طلاق؟ تبعات ندادن نفقه برای طلاق چیه؟


پاسخ: اگر بعد از پرداخت نفقه معوقه، مجددا نفقه پرداخت نکرده باشید، این امکان وجود دارد که زوجه تقاضای طلاق بر مبنای عسر و حرج مطرح نماید.

پرسشرای طلاق در دادگاه بدوی به ضرر بنده صادر شده یکی از علت هاش شکایت‌های زوجین علیه یکدیگر و خانواده زوجه ادامه زندگی مشترک را با اکراه مواجه میکند. زوجه و خانواده‌اش شکایت جداگانه علیه بنده تحت عنوان تهدید و توهین میکنند که هم بدوی و هم تجدید نظر به نفعم میشه. منم متعاقبا شکایتی همزمان علیه ان‌ها داده بودم با همین عناوین و رای بدوی و قطعی گرفتم. حالا میخوام به رای اعتراض بزنم ایا وقتی طرف مقابل محکوم شده باشد بازم شکایت‌ها جزو عسر و حرج حساب میشه؟ بنظرتون منطقیه این رای؟


پاسخ: از نظر قاضی با توجه به ادله ارائه شده و اوضاع و احوال موجود در صورتی که سبب عسر و حرج زوجه شده باشد امکان طلاق از طرف زوجه وجود دارد.

پرسش: من چه مدرکی نیاز دارم محکمه پسند باشه از خیانت همسرم که بتونم ازش بابت گرفتن طلاق استفاده کنم و با این مدرک بتونم تهدیدش کنم که توافقی جدا بشیم چون بارها این کارو کرده و گذشت کردم اما دیگه نمیخوام بگذرم؟ طلاق با خیانت مرد به زن چطوریه؟


پاسخ مشاوره حقوقی: شما باید مدارکی جهت اثبات رابطه نامشروع همسر خود بدست آورید جهت ارایه در دادگاه ولی حکم روابط نامشروع مستقیما دلیلی بر اعمال حق طلاف از سوی زوجه نیست بلکه می‌تواند یکی از موارد عسر و حرج برای زوجه باشد.

هزینه وکیل برای طلاق در مشهد

هزینه طلاق به نسبت اینکه طلاق توافقی باشد یا از طرف زوجین در حق الوکاله وکیل تفاوت دارد. بطور مثال در سال 1402 هزینه وکیل برای طلاق در مشهد برای هر وکیل از 4 میلیون تومان است. البته این قیمت کاملا بستگی به شخص وکیل و تجربه و مهارت وی دارد. در طلاق هزینه های جانبی مثل هزینه ثبت طلاق در دفترخانه نیز وجود دارد که الان بین یک میلیون و پانصد هزار تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

بهترین وکیل طلاق مشهد

یکی از راه‌های اصلی برای پیدا کردن وکیل طلاق فوری در مشهد مناسب، جستجو در اینترنت است. می‌توانید عبارت‌هایی مانند “وکیل طلاق فوری در مشهد”، “بهترین وکیل طلاق مشهد” یا “شماره وکیل طلاق مشهد” را در موتورهای جستجو وارد کنید. با مطالعه نظرات و بازخوردهای دیگران درباره وکلای طلاق در مشهد، می‌توانید اطلاعات قابل اعتمادی درباره کیفیت خدمات آن‌ها بدست آورید. برای این منظور، می‌توانید به وبسایت‌های مربوط به وکلا و نیز انجمن‌ها و گروه‌های حقوقی مشهد مراجعه کنید.

بعد از انتخاب چند وکیل مشهدی برای مشاوره، می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید و جلسه‌ای برای مصاحبه و مشاوره در نظر بگیرید. در این جلسات، سعی کنید سوالات خود را مطرح کنید و از تجربیات و دانش آن‌ها درباره طلاق استفاده کنید.

مهمترین نکته در انتخاب وکیل طلاق، تخصص و تجربه او در این زمینه است. مطمئن شوید که وکیلی که انتخاب می‌کنید، تخصص لازم را در زمینه طلاق داشته باشد و تاکید کنید که در مورد تجربه‌های قبلی و موارد مشابه سابقه کاری خود صحبت کند.

قبل از تصمیم‌گیری نهایی، مهم است که در مورد هزینه‌ها و حق الزحمه وکیل مورد نظر خود اطلاعات کافی بدست آورید. همچنین، قراردادی که با وکیل بسته می‌شود را به دقت مطالعه کنید و در صورت لزوم از راهنمایی یک متخصص حقوقی استفاده کنید.

در انتخاب یک وکیل طلاق در مشهد، باید به تخصص و تجربه وکیل، نظرات و بازخوردهای دیگران، هزینه‌ها و حق الزحمه، و نیز مصاحبه و مشاوره با وکلای پیشنهادی توجه کنید. با رعایت این نکات، می‌توانید وکیلی متخصص و قابل اعتماد را برای راهنمایی در فرایند طلاق در مشهد پیدا کنید.

اگر نیاز به شماره تماس و واکیل طلاق فوری در مشهد دارید، می‌توانید با مراجعه به صفحه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین تلیکان، اطلاعات لازم را بدست آورید.

 

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا