وکیل

وکیل کیفری در اهواز [مشاوره حقوقی] ⚡️ بهترین متخصص

وکیل کیفری در اهواز که بهترین وکیل پایه یک دادگستری اهواز متخصص در دعاوی مربوط به پولشویی، قاچاق کالا و ارز، مطالبه دیه، چک بلامحل، جرایم رایانه ای، جرایم پزشکی، کلاهبرداری، ضرب و جرح عمدی، خیانت در امانت، تخریب و اتلاف اموال، رابطه نامشروع و اعمال منافی عفت، جرایم سیاسی، توهین، استفاده از سند مجعول، افتراء، تصادفات و دیه ناشی از تصادف، سرقت، تفخیذ، زنا، لواط، خلع ید، اختلافات پیمانکاری، مزاحمت تلفنی، جرایم علیه اطفال، اختلاس، تجاوز به عنف، تبانی برای بردن مال غیر و … می‌باشد. بهترین راه برای دسترسی به وکیل استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین یا مشاوره حقوقی تلفنی است.

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی با وکیل کیفری اهواز

بهترین وکیل اهواز می‌تواند در انواع دعاوی و موضوعات کیفری، خانواده و حقوقی فعالیت کند اما برخی از وکلا بنابر تجربه و علم و تخصصی که دارند فقط در بعضی از موضوعات بصورت تخصصی و حرفه‌ای فعالیت دارند که در جامعه آن را به نام‌های وکیل کیفری، وکیل خانواده، وکیل طلاق، وکیل حقوقی، وکیل ارث، وکیل ملکی، وکیل شهرداری، وکیل چک، وکیل سفته، وکیل حضانت و… می‌شناسند.

شاهد پرونده کیفری

پرسش: اگر شخصی در کلانتری اظهارات خودش رو به عنوان مطلع بیان کنه، میتونه در دادسرا شاهد بشه برای همین پرونده؟

پاسخ مشاوره حقوقی: بله می توانید به عنوان شاهد استفاده نمایید.

 

عدم اجازه مطالعه پرونده به متهم

پرسش: شخصی از اینجانب شکایت کیفری کرده، پرونده برای سازش شورا اجارع شده، بنده برای مطالعه پرونده و کپی به استناد ماده ۳۵۱ قانون آیین دادرسی کیفری لایحه فرستادم، متاسفانه شورا اجازه نداد پرونده را مطالعه کنم و کپی هم ندادن گفتن به ما دستور دادن به متهم کپی و اجازه مطالعه ندیدم. آیا حرف ایشون قانونی بود؟ بنده میتونم از رئیس شعبه مربوطه شکایت کنم؟ پس ماده ۳۵۱ قانون آیین دادرسی کیفری برای چیه؟ در ماده ۳۵۱ به صراحت آمده متهم هم میتونه مطالعه کنه.

پاسخ: امکان این موضوع وجود دارد. ولی باید با دلیل، قرارع دم دسترسی به پرونده صادر شود و در صورتی که بدون ارائه دلیل، این قرار صادر گردیده می‌توانید از مرجع بالاتر پیگیر این موضوع باشید.

 

شکایت کیفری

پرسش: شخصی از اینجانب شکایت کیفری مطرح نموده، شاکی در پرونده‌اش شخصی را به عنوان مطلع معرفی کرده بود، قرار منع تعقیب صادر شد. بنده میتونم از مطلع شکایت کنم؟

پاسخ: خیر نمی توانید از مطلع شکایت نمایید.

 

مهلت ابلاغیه شعبه بازپرسی جهت اخذ دفاع

پرسش: در مورد مهلت ۵ روزه ابلاغیه شعبه بازپرسی جهت اخذ دفاع آخر، این مهلت دقیقا به چه صورت محاسبه می‌شود؟ آیا کلیات ابلاغ در امور مدنی بر آن مترتب است و روز ابلاغ و روز اقدام جزء ۵ روز حساب نمی‌شود؟

پاسخ مشاوره حقوقی: روز ابلاغ و روز اقدام جز موعد محسوب نمی‌شود.

 

شکایت کلاهبرداری

پرسش: چند سال پیش با شریکم مشترک از کسی شکایت کلاهبرداری کردیم به مبلغ ۲ میلیارد که ۱.۳ مال بنده بود و ۷۰۰ تومن مال شریکم چون همه کارا رو اون و وکیلش انجام داد با وکالت من و متهمم کل مبلغو قبول کرد. ظاهرا قاضی نفرستاده کارشناسی بابت حسابرسی. خلاصه الان پرونده با رای ردمال ۲ میلیاردی رفته اجرای احکام و منم میخوام مجزا بابت ضرر و زیان چند سال از محکوم شکایت کنم.

حالا سوالم اینجاست، چجور میتونیم مبلغ رو تو اجرای احکام تفکیک کنیم؟ مثلا اگه دو نفرمون همزمان بریم اجرای احکام و کتبا مبلغ ۱.۳ و ۷۰۰ که مورد قبول دو نفرمونه بنویسیم و تایید کنیم که با همین مبالغ مجزا بشه مورد قبوله قاضی اجرا هست یا راهکار دیگه‌ای داره؟ لطفا آیا راهی داره که در خود متن حکم هم مبلغ اصلاح بشه و تفکیک شه (۵ ماه از صدور حکم گذشته). آیا مبلغ محکومیت قابل تفکیک است؟

پاسخ مشاوره حقوقی:

 

تهدید شاهد پرونده کیفری

پرسش: اینجانب شاکی پرونده کیفری بودم و یک نفر شاهد به دادسرا جهت ادای شهادت برده بودم که شهادت داد گویا بعد از صدور رای دادسرا متشاکی از داخل پرونده به شماره موبایل شاهد اینجانب دسترسی پیدا کرده بود و با شاهد بنده تماس برقرار کرده بود و با هم قرار گذاشته بودند و با هم تبانی کردند و شاهد بنده دست نوشته‌ای در کاغذی امضا شده مبنی بر رجوع از شهادتش را به متشاکی داده بود و شهادتش را اینگونه پس گرفته.

و متشاکی آن را در داخل پرونده گذاشته بود، وقتی این موضوع را بنده فهمیدم پیامکی با موبایل به شاهدم فرستادم که این کار جرم محسوب می‌شود و به ایشان گفتم ازت شکایت خواهم کرد، ولی شاهد بنده پیامکی به اینجانب فرستاد و نوشته بود «برو کشمش من اون نیستم میام از خونه‌ات میکشمت بیرون»، آیا این نوشته ایشان تهدید بوده است و اگر بابت تهدید با این نوع مدرک به عنوان شاکی شکایت کنم در دادسرا و دادگستری محکوم می شود یا خیر؟

پاسخ وکیل کیفری:

 

مرور زمان جرم تهدید

جرم فحاشی و توهین بعد از یکسال از تاریخ وقوع جرم مشمول مرور زمان است. اما جرم تهدید چند سال از تاریخ وقوع جرم مشمول مرور زمان تعقیب کیفری است؟ آیا جرم تهدید مشمول مرور زمان تعقیب است؟

پاسخ: مرور زمان شکایت یکسال و مرور زمان تعقیب در این جرم ۵ سال می‌باشد.

 

مهلت مراجعه به پزشکی قانونی

پرسش: در درگیری‌ها اگر به جسممان ضربه‌ای وارد شود تا چند روز مهلت داریم به پزشکی قانونی مراجعه کنیم تا آسیب دیدگی را تشخیص دهد؟ و آیا بعد از مهلت زمان آن، اگر به پزشکی قانونی مراجعه کنیم فایده‌ای دارد یا خیر؟

پاسخ وکیل کیفری: تا زمانی که آثار جراحات وجود داشته باشد امکان مراجعه می باشد. و هرچه مراجعه سریع تر باشد، باعث معاینه دقیق‌تر می‌شود.

 

بهترین وکیل کیفری در اهواز

وکیل اهواز علاوه بر خود شهر اهواز می‌تواند در دیگر شهر‌های استان خوزستان مانند آبادان، خرمشهر، دزفول،‌ شوشتر، مسجدسلیمان، ایذه، اندیمشک، بهبان، رامهرمز، بندر امام خمینی، ماهشهر، شوش، شادگان، امیدیه، لالی، هفتکل، مینوشهر، اروندکنار، هویزه و باغ‌ملک و… قبول وکالت کیفری نماید.

وکیل اهواز شامل وکیل تلفنی اهواز، وکیل تصادفات اهواز، وکیل تعزیرات اهواز، وکیل طلاق توافقی اهواز، وکیل برای طلاق توافقی اهواز، وکیل دادگستری اهواز، وکیل زن اهواز، وکیل مهاجرت اهواز، وکیل دادسرای نظامی اهواز، وکیل انحصار وراثت اهواز، وکیل ملکی اهواز می باشد. بهترین راه برای دسترسی به وکیل که هم هزینه کمتری دارد و هم سریع و فوری خواهد بود استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی تلفنی است که در مجموعه تلیکان این امکان وجود دارد.

لیست وکلای اهواز
نام وکیل تخصص وکیل آدرس وکیل
وکیل نظریان دعاوی کیفری اهواز – خیابان کیانپارس
وکیل نادری دعاوی خانواده اهواز – خیابان گلستان
وکیل خانم حمیدی دعاوی حقوقی اهواز – خیابان بهبانی
وکیل حیدری دعاوی طلاق اهواز – خیابان چمران
وکیل امیدی دعاوی شرکت‌ها اهواز – بلوار آزادگان

[ وکیل مرتبط: وکیل خانواده ]

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا