مشاوره حقوقی کیفری

توقیف اموال برای چک برگشتی ⚡️ کیفری / ثبت

مشاوره حقوقی توقیف اموال برای چک برگشتی

در ادامه مشاوره های حقوقی با موضوعات مرتبط با توقیف اموال برای چک برگشتی آورده شده است.

توقیف اموال توسط موجر

پرسش: اینجانب سال ۹۵ مستاجر بودم در کرج تا سال ۹۶ صاحبخانه روی ۳ عدد چک به مبلغ ۱۸ میلیون اقدام به توقیف اموال کرده، در صورتی که تمامی مبلغ چک‌ها پرداخت شده. چون نرفتم ازش چک‌ها رو بگیرم و رسید بگیرم ایشون نامردی کردن و من هم موقعی که رفتم دادگاه باید از ۱۲ تا حساب پرینت می‌گرفتم و حدود ۱ سال زمان برد. هنگامی که مراجعه نمودم چون پلمپ بود تمامی نامه‌های من از طرف دادگاه به آدرس خانه پلمپ شده رفته بود و تمام وسایل زندگی من رو مزایده کرده مالک و خودش هم تو مزایده اول شده و همه رو فروخته الان نزدیک ۶ سال می‌گذره، من ۱ساله وکیل گرفتم کلی هزینه کردم، تمامی پرینت حساب‌ها رو دادم به وکیل نتوانسته برام کاری انجام بده.

استرداد جهیزیه اقدام کردم دادگاه تمامی فاکتورها و لیست سیاهه رو تحویل دادیم قبول نکردش و هیچ پرونده‌ای هم از اون سال‌ها در ثنا من نیومد. خود مالک فوت کرده رسیده به وراث نزدیک به ۵۰۰ میلیون من وسایل در خونه داشتم، تازه عروس و داماد بودیم، فروختن ۲۰ میلیون، جالب‌تر از این اینجاست ۳ تا لیست تهیه شده از اقلام جهیزیه توسط کارشناس از طرف دادگاه و پاسگاه و شورای حل اختلاف هر کدوم یه چیز نوشتن، چه جوری باید دردم رو به کی بگم و حقم رو بگیرم؟ رای قطعی صادر کردن و همه بلایی سر من آوردن.


پاسخ مشاوره حقوقی: پرونده نیاز به مطالعه دقیق بابت مشورت صحیح دارد اما اگر قابلیت طرح دعوا و مطالبه حق و حقوق وجود دارد اقدام کنید در غیراینصورت اقدامات واهی و هزینه‌های بی‌نتیجه انجام ندهید. همچنین می توانید از مشاوره حقوقی تلیکان استفاده نمایید.

اگر به مشاوره حقوقی تلفنی فوری نیاز دارید بر روی "مشاوره با وکیل" کلیک نمایید.

مشاوره با وکیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا